RER55F2R74RCSL
MFR.Part #
RER55F2R74RCSL
JLCPCB Part #
C1573944
Description
2.74Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance