RER55F29R4RC02
MFR.Part #
RER55F29R4RC02
JLCPCB Part #
C1573771
Description
29.4Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance