RER55F20R5MC02
MFR.Part #
RER55F20R5MC02
JLCPCB Part #
C1573710
Description
20.5Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance