RER55F13R0RC02
MFR.Part #
RER55F13R0RC02
JLCPCB Part #
C1574662
Description
13Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance