RER50F8R06RCSL
MFR.Part #
RER50F8R06RCSL
JLCPCB Part #
C1574190
Description
20W 8.06Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance