RER50F5R90RCSL
MFR.Part #
RER50F5R90RCSL
JLCPCB Part #
C1573682
Description
20W 5.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance