RER50F42R2RC02
MFR.Part #
RER50F42R2RC02
JLCPCB Part #
C6265426
Description
20W 42.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance