RER50F2611PCSL
MFR.Part #
RER50F2611PCSL
JLCPCB Part #
C5847079
Description
2.61kΩ 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance