RER50F23R7RCSL
MFR.Part #
RER50F23R7RCSL
JLCPCB Part #
C1574123
Description
20W 23.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance