RER50F20R0MC02
MFR.Part #
RER50F20R0MC02
JLCPCB Part #
C1572607
Description
20W 20Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance