RER45F9090MC02
MFR.Part #
RER45F9090MC02
JLCPCB Part #
C6265401
Description
10W 909Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance