RER45F4990PCSL
MFR.Part #
RER45F4990PCSL
JLCPCB Part #
C1571667
Description
10W 499Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance