RER45F3920RC02
MFR.Part #
RER45F3920RC02
JLCPCB Part #
C1571511
Description
10W 392Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance