RER45F3010RC02
MFR.Part #
RER45F3010RC02
JLCPCB Part #
C1571229
Description
10W 301Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance