RER45F1R07RCSL
MFR.Part #
RER45F1R07RCSL
JLCPCB Part #
C1572626
Description
1.07Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance