RER45F1820RC02
MFR.Part #
RER45F1820RC02
JLCPCB Part #
C1571065
Description
10W 182Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance