RER40F5900MC02
MFR.Part #
RER40F5900MC02
JLCPCB Part #
C1571094
Description
590Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance