RER40F2740RC02
MFR.Part #
RER40F2740RC02
JLCPCB Part #
C1571290
Description
274Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance