RCWL2512R470JNEA
MFR.Part #
RCWL2512R470JNEA
JLCPCB Part #
C1709608
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 470mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS