RCWL0603R160JQEA
MFR.Part #
RCWL0603R160JQEA
JLCPCB Part #
C1698485
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 160mΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS