RCWL0402R510JQEA
MFR.Part #
RCWL0402R510JQEA
JLCPCB Part #
C3989022
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 510mΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS