RCP2512B160RJEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP2512B160RJEB
JLCPCB Part #
C4112885
Package
2512
Description
-65℃~+155℃ 160Ω 3.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS