RCP0603B1K10GED
MFR.Part #
RCP0603B1K10GED
JLCPCB Part #
C3923124
Description
-65℃~+155℃ 1.1kΩ 1.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS