RCP0603B12R0JEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP0603B12R0JEA
JLCPCB Part #
C4296969
Package
0603
Description
-65℃~+155℃ 1.5W 12Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS