RCP0505B1K10JET
MFR.Part #
RCP0505B1K10JET
JLCPCB Part #
C4206074
Description
-65℃~+155℃ 1.1kΩ 1.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS