RCP0505B1K10GS3
MFR.Part #
RCP0505B1K10GS3
JLCPCB Part #
C4081152
Description
-65℃~+155℃ 1.1kΩ 1.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±2% 0505 Chip Resistor - Surface Mount