RCL12259K10JNEG
MFR.Part #
RCL12259K10JNEG
JLCPCB Part #
C1704757
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS