RCL1218750RJNEK
MFR.Part #
RCL1218750RJNEK
JLCPCB Part #
C2142982
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS