RCL121833K0FKEK
MFR.Part #
RCL121833K0FKEK
JLCPCB Part #
C2144756
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS