RCL06121K18FKEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCL06121K18FKEA
JLCPCB Part #
C2122501
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS