RCEC5006801KB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCEC5006801KB
Description
500W 6.8kΩ ±10% ±100ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS