RCC0603100RFKEA
MFR.Part #
RCC0603100RFKEA
JLCPCB Part #
C4244196
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS