RCC040215K0FKED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCC040215K0FKED
JLCPCB Part #
C4285736
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS