RBFJR3300FL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RBFJR3300FL
JLCPCB Part #
C4201533
Package
2512
Description
-65℃~+155℃ 1W 330mΩ ±1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS