PTF658K1600DYEK
MFR.Part #
PTF658K1600DYEK
JLCPCB Part #
C1444013
Description
-55℃~+150℃ 250mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS