PTF65806R00FZEK
MFR.Part #
PTF65806R00FZEK
JLCPCB Part #
C1443449
Description
-55℃~+150℃ 250mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS