PTF657K5000BYBF
MFR.Part #
PTF657K5000BYBF
JLCPCB Part #
C1442778
Description
-55℃~+150℃ 250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors