PTF65787R00FXBF
MFR.Part #
PTF65787R00FXBF
JLCPCB Part #
C1443295
Description
-55℃~+150℃ 250mW 787Ω Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors