PTF65583K00AZEB
MFR.Part #
PTF65583K00AZEB
JLCPCB Part #
C1816672
Description
-55℃~+150℃ 250mW 583kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS