PTF65500R00BYBF
MFR.Part #
PTF65500R00BYBF
JLCPCB Part #
C1452367
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors