PTF65500K00FYBF
MFR.Part #
PTF65500K00FYBF
JLCPCB Part #
C1452391
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors