PTF65500K00CZEB
MFR.Part #
PTF65500K00CZEB
JLCPCB Part #
C1810387
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS