PTF654K6470BXEK
MFR.Part #
PTF654K6470BXEK
JLCPCB Part #
C1443730
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.647kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS