PTF654K4200BXEB
MFR.Part #
PTF654K4200BXEB
JLCPCB Part #
C3448231
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS