PTF6549R900BXEK
MFR.Part #
PTF6549R900BXEK
JLCPCB Part #
C1443613
Description
-55℃~+150℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS