PTF65470R00AYEK
MFR.Part #
PTF65470R00AYEK
JLCPCB Part #
C1443543
Description
-55℃~+150℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS