PTF653K9200BZR6
MFR.Part #
PTF653K9200BZR6
JLCPCB Part #
C1809285
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors