PTF653K0100FZBF
MFR.Part #
PTF653K0100FZBF
JLCPCB Part #
C1453016
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors