PTF6533K000FYEK
MFR.Part #
PTF6533K000FYEK
JLCPCB Part #
C3507255
Description
-55℃~+150℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS