PTF6530R000FYBF
MFR.Part #
PTF6530R000FYBF
JLCPCB Part #
C1442777
Description
-55℃~+150℃ 250mW 30Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors